Новини
Концертът на Heaven and Hell се отменя
Концертът на Heaven and Hell се отменя
Heaven and Hell няма да участват на фестивала "София рокс", съобщиха организаторите от "Болкан ентъртейнмънт".
05.05.2010

Heaven and Hell няма да участват на фестивала "София рокс", съобщиха организаторите от "Болкан ентъртейнмънт". Групата е отменила всичките си летни ангажименти заради болестта на вокалиста Рони Джеймс Дио. Това са концерти в Швейцария, Чехия, България, Румъния и Турция. Групата трябваше да участват в първото издание на фестивала "София рокс". Концертът им беше планиран за 22 юни. Дио има рак на стомаха и от групата казват, че в момента не се чувства достатъчно добре, за да тръгне на турне.
Петър Петров от "Болкан Ентъртейнмънт" заяви, че се търси нова група, която да замести освободената позиция за първия ден.
От друга страна подготовката за концерта на AC/DC е под пълна пара. Мениджърът на групата Рич Бар е в София, за да следи отблизо изграждането на сцената и разполагането на апаратурата на Националния стадион "Васил Левски". У нас ще пристигнат 60 тира с техника и декори. Покриването на пистите на стадиона започва на 6 май, два дни по-късно започва и строежът на сцената. Концертът ще бъде охраняван от 600 души.
Ще има и промени в движението. На 14 май едното платно на бул. "Евлоги Георгиев" в участъка от бул. "Драган Цанков" до Орлов мост ще бъде затворено за движение на автомобили от 8 ч. Ключови линии на градския транспорт и метрото ще работят в специален режим и с удължено рaботно време, за да се осигури придвижването на зрителите преди и след шоуто.
Източник: vesti.bg
Напиши коментар
Прочети всичките коментари
Най-нови видео клипове
Какво е пълното щастие за Вас?






